TRANSPORT KONI

Łącząc obie nasze pasje – konie oraz zamiłowanie do samochodów, życia w drodze, oferujemy Państwu transport koni.

Nasz koniowóz posiada wszystko to, co jest potrzebne do bezpiecznego transportu, od wszelkich zezwoleń zaczynając, poprzez szeroki, bezpieczny trap, który powoduje, że konie bez większego problemu wchodzą do autka, nawet te, które niespecjalnie lubią jeździć.

Wygodne stanowiska, wyścielone antypoślizgową wylewką, amortyzującą wstrząsy i drgania, oraz co chyba najważniejsze – BEZPOŚREDNI kontakt z koniem poprzez drzwiczki prosto z szoferki.

Ponieważ jeździmy zawsze w dwuosobowej obsadzie, jedno w każdej chwili może do konia przejść, uspokoić, jeśli będzie taka potrzeba, np. dostosować długość uwiązów itp. bo przecież wprowadzając konia, którego widzimy pierwszy raz na oczy, przez kilka pierwszych kilometrów uczymy się, jak należy go wieźć, żeby to JEMU było wygodnie.

Drugą bardzo istotną sprawą jest to, że konie stoją PRZODEM do kierunku jazdy. Ponieważ komfort jazdy zależy przede wszystkim od kierowcy, jeździmy bardzo spokojnie, bardzo uważając na naszego Pasażera.

Pomagamy także przy załadunku. Możemy zabrać max 2 konie. NIE ŁĄCZYMY TRANSPORTÓW. Jeden wyjazd – praca dla jednego klienta, po to, by się nie spieszyć, by móc spokojnie i bezstresowo zawieźć konika w miejsce docelowe.